szereplők: j és én
indulás pestről:
érkezés pestre: 2006. augusztus 5.
útvonal: budapest-szófia-rila-szófia-plovdiv-benzinkút törökországban-plovdiv-burgasz-neszebár-gabrovo-veliko tarnovo-rusze-várna-budapest
költség:
leírás:
- Szófia - София
- Rila - Рила
- Plovdiv
- Burgasz
- Neszebár (júl. 24-26.) - Несебър
- Gabrovo (júl. 27-28.) - Габрово
- Tarnovo (júl. 29-30.) - Търново
- Russze (júl. 31.-aug. 1.) - Русе
- Várna (aug. 2-5.) - Варна
oucs nagyobb térképen való megjelenítése